Predajca prémiového športového vybavenia - Bratislava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U kandidátov oceníme:
• príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
• empatiu a chuť prinášať zákazníkom radosť
• kladný vzťah k športu (lyže, bicykel, beh)
• na škodu nebudú skúsenosti z obchodu, či priameho kontaktu so
zákazníkom

Ponúkame:
• prácu na HPP - plný úväzok
• zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si váži svojich zamestnancov
• skvelú partiu športových nadšencov
• moderné prostredie prémiovej predajne so športovým tovarom
• výrazné zľavy na firemný tovar, až do výšky 40%
• každý rok nový bicykel/lyže za bezkonkurenčných podmienok
• firemné akcie
• vzdelávacie kurzy a školenia
• miesto výkonu práce Bratislava

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť, ktorá ponúka špičkové športové vybavenie a služby s tým spojené na tej najvyššej možnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4359159  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac