Obchodně-technický zástupce – oblast J a Z Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním výrobcem kol a kladek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně-technický zástupce – oblast J a Z Čechy.

Náplň práce:

  • Plánování služebních cest a akvizic u zákazníků na 4 dny v týdnu

  • Získávání nových zákazníků v rámci svého regionu

  • Pravidelné schůzky se stávajícími zákazníky, péče o ně

  • Technické poradenství pro zákazníky

  • Spolupráce s backoffice při řízení projektů

  • Analýza konkurence

  • Zápisy z jednání, podávání reportů z cest a jejich vyhodnocování

  • Komunikace s dodavatelem z Německa

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

  • Praxe na obdobné pozici – výhodou

  • Obchodní talent či obchodní zkušenosti, nejlépe s technickými produkty

  • Znalost NJ nebo AJ (telefonická i písemná komunikace s dodavatelem, 3-4 týdenní školení u dodavatele v Německu)

  • Spolehlivost, korektnost, pečlivost

  • Loajalitu

  • Strategické myšlení

  • Zájem o dlouhodobý pracovní poměr

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Samostatnost v plnění úkolů

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci na HPP ve stabilní společnosti

  • Dobré zázemí v české rodinné firmě fungující od roku 1994 s německou matkou

  • Motivující platové ohodnocení podle zkušeností a schopností (fix + provize z prodeje)

  • Roční odměny z dosaženého zisku firmy

  • 5 týdnů dovolené

  • 2 dny sickdays

  • Homeoffice

  • Služební automobil, mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely

  • Věrnostní příplatky za odpracované roky

  • Podporu ze strany obchodního a marketingového týmu

  • Podrobné zaškolení u dodavatele v Německu

  • Pravidelná produktová školení

  • Příspěvek na stravování

  • Firemní akce

  • Nástup: možný ihned

  • Zázemí společnosti Brno, působnost v regionu jižních a západních Čech

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Práce převážně z domova
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Notebook

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis