Elektrotechnik/elektromechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost s tradicí na českém trhu od roku 1992, která se zabývá především stavební a montážní činností specializovanou na výstavbu, modernizace a rekonstrukce sdělovacích a zabezpečovacích zařízení, hledáme pracovníka na pozici

elektrotechnik/elektromechanik.

Náplň práce:

  • Realizace jednoduchých projektů elektrických systémů
  • Příprava na elektrotechnické montáže
  • Výkaz provedených prací a použitých komponentů

Požadujeme:

  • Vzdělání SOU nebo ÚSO s maturitou v oboru elektrikář / mechanik el. zařízení / montér el. sítí / elektrotechnik
  • Praxe ve stavebnictví / elektro alespoň 3 roky
  • Praxe v oboru slaboproudých montáží výhodou
  • Základní přehled v oboru PZTS (EZS), EPS, CCTV výhodou
  • Trestní bezúhonnost, samostatnost, prozákaznický přístup, ochota se dále rozvíjet
  • Řidičský průkaz skupiny B - podmínkou
  • Zodpovědný přístup k výkonu práce a firemnímu vybavení

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí finančně prosperující firmy, přátelskou firemní atmosféru, mladý kolektiv, nestereotypní pracovní náplň, samostatnou a zajímavou práci
  • Karierní růst
  • Platový růst
  • 13. plat
  • Individuální prémie
  • Osobní přístup
  • Osobní rozvoj - účast na školeních, kurzech a prezentacích hrazené zaměstnavatelem
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Sick days
  • Pravidelné firemní akce
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita:

    Ústecký Kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
13. plat
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.