Strojní konstruktér/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kaplice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, světového lídra ve výrobě vstřikovacích strojů a jejich automatizace, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • zpracování konstrukčních podkladů pro výrobu (modely 3D, výkresová dokumentace)
  • technická podpora jednotlivých oddělení (prodej, nákup, dispozice, výroba)
  • tvorba 3D modelů, 2D výkresů, kusovníků
  • zpracování návodů
  • komunikace se zákazníkem
  • spolupráce s konstrukčním oddělením v Rakousku

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru (obor strojírenství)
  • základy 3D CAD, NX
  • SAP - výhodou, MS Office
  • praxe v oboru konstrukce - výhodou, možnost i pro šikovného absolventa
  • znalost NJ nebo AJ - úroveň B1
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
  • 25 dní dovolené (1 týden na rámec Zákoníku práce)
  • mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou
  • 13. a 14 plat
  • 1x ročně Flexi Pass
  • garantované každoroční navýšení mzdy
  • odměny za věrnost společnosti
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • prémie za hospodářský výsledek firmy
  • dary při životních výročích
  • příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • prémie za doporučení nových kolegů
  • očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • firemní fyzioterapeut
  • svozové autobusy zdarma z Kaplice a Českého Krumlova
  • místo výkonu práce

    Kaplice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Příspěvek na dopravu
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Nadstandardní lékařská péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.