Obchodník po telefonu – možnost nadstandartních výdělků

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Smíchov, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která pomáhá svým klientům s finančním zabezpečením, hledáme kandidáty na pozici

Obchodník po telefonu – možnost nadstandartních výdělků.

Do našeho týmu zapadneš, pokud:

  • Rád komunikuješ, umíš vysvětlovat a jsi asertivní.
  • Chceš být úspěšný a jsi zodpovědný za výsledky své práce.
  • Jsi soutěživý a zároveň týmový hráč a jen tak se nenecháš zastavit.
  • Jsi pozitivní optimista, nebojíš se odmítnutí a umíš občas hodit věci za hlavu.
  • Jestli Ti chybí zkušenosti z prodeje a následné péče o klienta, tak to nevadí. Každý u Nás dostane možnost kvalitního vzdělání v oboru a zároveň bude dostávat zpětnou vazbu na svoji práci s klientem od zkušených obchodníků.

Co pro Tvou představu budeš dělat:

  • Budeš po telefonu vysvětlovat všechny přínosy produktů našich partnerů a prodávat je. Neboj, dostaneš detailní databázi nových firemních zákazníků.
  • Pečovat o současné klienty, kteří to ocení a vždy Tě rádi uslyší.
  • Zapisovat informace o hovoru a své objednávce do tabletu.

Jak to u nás chodí:

  • Vše Ti detailně vysvětlíme na úvodním i dalších školeních. Chceme, abys o produktech věděl co nejvíce a spolu s praxí pak získal jistotu a sebedůvěru.
  • Jsme společenští a máme rádi neformální a pozitivní atmosféru.
  • Vzájemně se podporujeme a o své zkušenosti z této práce se rádi podělíme.
  • Sdílíme své úspěchy, ale i neúspěchy a společně hledáme nové možnosti a umíme se z nich poučit.
  • Manažer týmu je “normální člověk”, který si prošel prodejem. Od Tebe bude navíc požadovat upřímnost a spolupráci. Nemusíš se za ním bát přijít s čímkoliv.

Co u nás získáš?

  • Stabilní práci v dnešní nejisté době, a to s pracovní dobou od pondělí do čtvrtka (9:00 - 17:00) V pátek končíme v 15:00. Takže víkendy a svátky si užíváš volno.
  • Výplatu na účet v termínu (fixní mzda + odměny za plnění cílů, které si můžeš odnést za měsíc).
  • Přátelský kolektiv, ve kterém můžeš navíc naplnit svůj potenciál a pokud budeš chtít, tak i kariérně růst.
  • Časem se můžeme dohodnout i na práci z domova. Jen Tě občas budeme chtít vidět i v kanceláři. Vše pak záleží na vzájemné domluvě a Tvých výsledcích.
  • Dovolenou máme 5 týdnů.
  • Možnost firemního vozu (BMW).
  • Navíc společně podnikneme nejeden teambuilding, ať se známe nejen z práce.
  • Lokalita pracoviště:

    Praha 5, Smíchov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Provize z prodeje
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.