Servis desk /Network specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Pisárky, Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největší hotelový řetězec v České republice s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb, hledáme kandidáta na pozici

Servis desk/Network specialist

Náplň práce:

  • L1/2 podpora uživatelů – ticketový systém, MS Teams, telefon
  • Správa uživatelských počítačů – vzdáleně nebo fyzicky u uživatele
  • Správa HW – asset management
  • Komunikace s dodavateli
  • Občasná služební cesta autem
  • Podpora kolegů a klíčových koncových uživatelů
  • Spolupráce s našimi zákazníky

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením na ICT – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
  • Základní znalost topologie sítě, DHCP, Wifi , switche, routery
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Týmového hráče
  • Samostatnost a pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Angličtina – VÝHODOU

Nabízíme:

  • Práce v pokročilém IT s vizí automatizace a využívání AI
  • Možnost sáhnout si na nejnovější technologie
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Podporu dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Velmi příjemný kolektiv a občasný home office
  • Zaškolení v nové pozici
  • Možnost realizovat své nápady
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů: cafeterie, 3 sick days, slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce OREA HOTELS & RESORTS, penzijní připojištění a mnoho dalšího
  • Místo výkonu práce:

    Brno – Pisárky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní rekreační zařízení
Firemní akce
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.