Projektový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, developerskou společnost zabývající se revitalizací komerčních objektů a přípravou komerčních a bytových projektů v brownfieldech, hledáme vhodné kandidáty na pozici

pro oblast ekonomiky, správy nemovitostí a obchodní činnosti, který společnosti pomůže se dále rozvíjet a připraví společnost na realizaci nových cílů.

Vhodný kandidát by měl být samostatný, spolehlivý, schopný si poradit v zátěžových situacích a v řešení konfliktů, mít organizační, komunikační dovednosti a vědět delegovat, určovat priority a schopnost sám dotahovat věci do konce

Náplň práce:

  • Spolupráce při tvorbě strategie, chodu a rozvoji společnosti v souladu se stanovenými cíli a ve vztahu k vlastníkům,
  • Řešení konkrétních projektů samostatně anebo v součinnosti s jím řízenými útvary či spolupracujícími subjekty,
  • Zodpovědnost za nastavení a dodržování optimálních časových, finančních i technických aspektů a parametrů projektů,
  • Rozhodovat o obchodních i marketingových strategiích projektů a vyhodnocení jejich rizik,
  • Ekonomické vyhodnocení projektů a developerských záměrů,
  • Dohlížení a odpovědnost za plnění dílčích strategii,
  • Plánovaní, koordinace a kontrola všech procesů s cílem dosažení podnikatelských záměrů,
  • Dohled nad řízením finančních operací s ohledem na stanovený plán, zodpovědnost za plnění business plánu jednotlivých projektů.

Požadujeme:

  • Minimálně 5 let zkušenosti v oboru REAL ESTATE nebo jiné obdobné oblasti podnikání s výše uvedenou činností,
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo jiného obdobného managerského zaměření,
  • Samostatnost, spolehlivost, schopnost poradit si v zátěžových situací a v řešení konfliktů,
  • Organizační, komunikační dovednosti a vlohy delegovat, určovat priority a schopnost sám dotahovat věci do konce,
  • Základní znalost smluvně-závazkových vztahů obchodních společností výhodou,
  • Nezbytný předpoklad je zkušenost s řízením podniku, ekonomické myšlení a znalost realitního trhu.

Nabízíme:

  • Práci na HPP, nebo ŽL
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport kartu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce:

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4360628  Datum zveřejnění: 21.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc