Developer – C/C++

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Stodůlky, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, poskytovatele vývojových služeb, zejména v oblastech autonomních robotických systémů v České republice, ale i po celém světě, hledáme nového kolegu na pozici

Developer – C/C++.

Náplní Vaší práce bude:

  • návrh a vývoj embedded SW v jazyce C/C++ pro operační systém založený na Linuxu (Yocto) pro autonomního robota
  • vytváření pomocných nástrojů v Bashi nebo Pythonu
  • práce s mikropočítači / mikroprocesory
  • vytváření unit testů (GoogleTest), automatických testů, continuous integration (Bamboo)
  • různorodost – většinou práce na několika projektech zároveň a možnost setkání i s dalšími tématy, které rozšíří Vaše technické know how: Automatizace IT procesů (Python, Bash), Databáze (MySQL, PostgreSQL), Machine Learning (Python) a Big Data (Hadoop, Power BI)

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru nebo technickém oboru s praxí v oblasti programování
  • znalosti programování v jazyce C a C++ (OOP)
  • základní znalosti psaní skriptů v Bash nebo Python
  • dobré znalosti Linuxu
  • orientace v HW
  • Řidičský průkaz sk. B (3 – 4x ročně cesta do Německa na krátkou návštěvu k zákazníkovi)
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2, německý jazyk výhodou

Nabízíme:

  • práci hlavní pracovní poměr
  • dovolená / 25
  • možnost Home Office
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost parkování
  • firemní akce, notebook, budget na vzdělávání a na konference, kafetérie, příspěvek na kulturu a sport, stravenky
  • místo pracoviště:

    Prahu 15 – Stodůlky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zahraniční pracovní cesty
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.