Odborný pracovník – Český jazyk a literatura

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání, hledáme kandidáty na pracovní pozici

Náplň práce:

  • zajištění procesu přípravy didaktických testů pro maturitní zkoušku z českého jazyka a literatury a / nebo didaktických testů z českého jazyka a literatury pro přijímací zkoušky do oborů středních škol (nákup a revize úloh, pretesty úloh, sestavení a revize testů, tvorba úloh, koordinace externistů ze SŠ, VŠ, ÚJČ AV ČR, ÚČL AV ČR)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru český jazyk a literatura (pedagogická praxe výhodou)
  • schopnost samostatné práce
  • analytické myšlení
  • organizační a komunikační schopnosti
  • odpovědnost, pečlivost, důslednost
  • znalost práce s PC (MS Office, elektronická komunikace)
  • časovou flexibilitu
  • ochotu k průběžnému vzdělávání

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • přátelský kolektiv
  • prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • 3 sick days a 1 free day ročně
  • možnost částečného home office
  • platové podmínky: 13. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, osobní příplatek
  • místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.