Specialista pro úsporu energií

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dodavatele energií a energetických služeb pro úspěšného výrobce automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Navrhování systémů EnMS v rámci výrobních objektů
  • Přímý kontakt s výrobními technologiemi při produkci automobilů
  • Analýza dat spotřeb energií s cílem určit významné spotřebiče a potenciály k úsporám
  • Navrhování měřících a vyhodnocovacích systémů na úsporu energií
  • Vyhodnocování cílů úspor energií a návrhy opatření
  • Prezentace výsledků

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání (obor elektro nebo strojní)
  • MS Office, Web, SAP (min. na uživatelské úrovni)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Schopnost samostatné práce
  • Nutná znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni

NABÍZÍME:

  • Možnost podílet se na inovativních projektech, které dosud nikdo nerealizoval
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Kvalitní vzdělávání a práce po boku skutečných odborníků
  • Variabilní finanční bonusy
  • Mzdu v rozpětí 40 000 – 60 000 Kč (dle zkušeností) + osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Bezúročné půjčky na bydlení
  • Příspěvek na penzijní pojištění a další různé benefity
  • Lokalita

    Mladá Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Nadstandardní lékařská péče

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4368275  Datum zveřejnění: 28.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc