Operátor NC strojů - horizontkář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, jež navrhuje a vyrábí systémy turbogenerátorů či poskytuje servis parních turbín, hledáme vhodného kandidáta na pozici

OPERÁTOR NC STROJŮ - horizontkář

Co je náplní práce horizontkáře?

  • vykonává přidělenou práci na horizontce tak, aby byla zajištěna plynulost a maximální efektivita výroby
  • podílí se na organizaci výroby svou odborností, aby bylo možné včas řešit případné nedostatky
  • podílí se na analýze příčin odchylek od nastavených standardů a tvorbě nápravných opatření

Co očekáváme?

  • minimálně vyučen ve strojírenském oboru (obrábění), vyšší vzdělání strojního zaměření výhodou
  • minimálně 3 let praxe v oboru (obrábění na NC horizontkách)
  • orientace v technické dokumentaci, v oblasti používání měřidel, technologie, nástrojů a obrábění
  • znalost řídícího operačního systému Sinumerik 840D, obrábění

Co nabízíme?

  • zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu
  • jednosměnný / třísměnný / nepřetržitý provoz
  • náborový bonus 75 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport, kulturu, volný čas
  • nadstandardní příplatky za práci v nepřetržitém provozu
  • osobní a profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené a 1 den zdravotního volna
  • 13. mzda
  • závodní stravování
  • mzda: 45 000 – 55 000 Kč
  • lokalita:

    Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
13. plat
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.