Obchodní zástupce pro oblast laboratorní automatizace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá odbornou podporou produktů určeným pro použití ve zdravotnictví, v laboratořích i v rámci celé oblasti Life Science, hledáme novéh

o kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro oblast laboratorní automatizace

Náplň práce:

  • Odpovědnost za prodej pro oblast České republiky a Slovenska (našimi obchodními partnery jsou především zdravotnická zařízení a privátní laboratoře)
  • Produktová podpora sortimentu v rámci automatizace laboratorní pre-analytiky
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Starost o stávající zákazníky

Produkty:

  • TEMPUS600
  • LabAuto

Požadujeme:

  • Vzdělání v technickém oboru, vzdělání v oboru biomedicíny - výhodou
  • Orientaci v oblasti laboratorní automatizace
  • Profesní praxe na pozici biomedicinského inženýra, nebo praxe pracovníka z laboratoře klinické diagnostiky
  • Praxe servisního technika v oblasti IVD – výhodou, ne podmínkou
  • Pracovní nadšení pro obchodní činnost a práci s lidmi
  • Samostatnost a organizační schopnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni, B2

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Služební auto i k soukromým účelům, telefon a notebook
  • Prostor pro osobní rozvoj a iniciativu
  • Prostředí rodinné společnosti
  • Sídlo společnosti:

    Praha 9

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Individuální rozvržení pracovní doby
Provize z prodeje
Individuální rozpočet na osobnostní růst
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4377741  Datum zveřejnění: 11.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.