CNC programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Letňany, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu dílů z obtížně obrobitelných kovů, hliníkových slitin a kompozitních materiálů, provádí povrchové úpravy dílů a zajišťuje výrobu a montáž dveří do obchodních letadel, hledáme kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • příprava programů pro řízení NC strojů včetně seřizovacích listů
  • účast na odlaďování NC programů pro obráběcí centra
  • zpracování související dokumentace
  • konzultace při návrhu upínacích přípravků a speciálních nástrojů používaných na NC strojích
  • spolupráce s ostatními středisky a kolegy při řešení technických a procesních problémů

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ technického směru
  • znalost technologie obrábění
  • znalost programování v CAD/CAM systému (nejlépe CATIA V5)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na HPP plný úvazek, smlouvu na dobu neurčitou
  • hrubou mzdu 43 000 – 50 000 Kč
  • nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
  • 5 týdnů dovolené
  • vlastní firemní jídelnu, ve které Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy
  • kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..)
  • plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů
  • finanční bonusy / prémie
  • firemní akce
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na firemní zboží
  • zvýhodněné půjčky
  • příspěvek na ubytování
  • parkoviště
  • místo výkonu práce

    Praha Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4378723  Datum zveřejnění: 12.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.