.Net Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem integračních platforem, enterprise řešením a přepisem obsolete aplikací do nových technologií, hledáme kandidáty na pozici

.NET Developer

Náplň práce:

Spolupracování na projektech:

  • integrační platforma pro chytrou budovu
  • portál / interní systém zdravotní pojišťovny v USA
  • logistický systém pro intermodální přepravu
  • synchronizační multiplatformní aplikace pro službu poskytující sdílení souborů

Požadujeme:

  • medior/senior
  • zkušenosti s vývojem backendu alespoň 3 roky
  • zkušenosti s ASP.NET Core, .NET 5/6, WPF
  • zkušenosti s MSSQL nebo MongoDB
  • zkušenosti s MS Azure na programátorské úrovni – konzumování služeb, informace o využívaných prostředcích, práce s účty
  • zkušenosti s ActiveDirectory výhodou (ověřování, vytváření účtů, přidělování rolí)
  • schopnost učit se novým věcem
  • velkou samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci a případné chyby
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace, mluvená na rozumné úrovni výhodou (pro spolupráci na zahraničních projektech)

Nabízíme:

  • spolupráci na OSVČ, dlouhodobá spolupráce
  • jsme schopni pracovat full remote, nicméně preferujeme alespoň částečnou dostupnost v kanceláři
  • místo výkonu práce:

    Praha 6 (popřípadě Šumperk, České Budějovice a Pardubice)

Máš pocit, že bys nás chtěl poznat? Tak neváhej a napiš, společnost Předvýběr nám zprostředkuje setkání.

Těšíme se na viděnou!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce převážně z domova
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4383357  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc