Referent/ka zákaznických služeb (Berlin) s němčinou

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním poskytovatelem výzkumných databází, elektronických časopisů, e-knih, služeb typu discovery a předplatného, hledáme zaměstnance na pozici

Referent/ka zákaznických služeb – hovořící německy a česky/slovensky

. V současné době hledáme zaměstnance na plný úvazek pro naši pobočku v Berlíně. Zákazníky společnosti jsou univerzity, kulturní, výzkumné a vládní instituce, nemocnice a korporace po celém světě. Prostřednictvím kvalitního obsahu a technologií jim pomáhají posouvat hranice výzkumu. Jedná se o rodinnou, mezinárodně orientovanou společnost a na trhu působí již více než 77 let.

Základní popis pracovní pozice

  • Kancelářská pozice (nejedná se o call centrum), zákaznická péče o přidělené německy a česky / slovensky hovořící klienty:
  • Vyřizování telefonních hovorů a korespondence se zákazníky, vydavateli a kolegy po celém světě
  • Zpracování zákaznických objednávek předplatného a reklamací
  • Příprava nabídek malého objemu
  • Nastavování / administrace přístupu k elektronickým časopisům, knihám a databázím
  • Zákaznická podpora a poradenství

Požadujeme

  • Ukončené min SŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na obchod, média, knihovní a/nebo informační služby
  • Výborné jazykové znalosti (slovem i písmem) dle výše uvedených jazykových požadavků
  • Pokročilá znalost práce s MS Office
  • Vysoká míra orientace na zákazníka
  • Vlastní iniciativa, cílevědomost, proaktivita a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

  • Mezinárodní pracovní prostředí a firemní kultura
  • Důkladné zaškolení a průběžné doškolování
  • Flexibilní pracovní doba – možnost částečné home-office
  • Příspěvek na cestovní výlohy, příspěvek na majetkotvorné spoření (VWL), příspěvek na penzijní připojištění po 5 odpracovaných letech
  • Místo výkonu práce:

    Berlín (SRN)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.