Vyšší soudní úředník / úřednice – trestní úsek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha ÚAN Florenc, Křižíkova, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Vyšší soudní úředník / úřednice – trestní úsek.

Náplň:

  • samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví na trestním úseku

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského studijního programu v oboru právo a právní věda na veřejné vysoké škole v ČR nebo ukončené studium vyšších soudních úředníků
  • občanská bezúhonnost
  • odolnost vůči stresu
  • vysoké pracovní nasazení
  • odpovědnost, pečlivost, flexibilita
  • uživatelská znalost práce MS Office
  • ochota k dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

  • jistotu stálého zaměstnání na plný úvazek
  • pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možností změny na dobu neurčitou
  • pro absolventy magisterského studijního programu v oblasti práva možnost po 5 letech výkonu funkce vyššího soudního úředníka složit odbornou justiční zkoušku, která je předpokladem pro výkon funkce soudce a je uznatelná pro výkon funkce státního zástupce, notáře a advokáta
  • 13. platová třída
  • zvláštní příplatek ve výši 2 000 Kč
  • po zapracování osobní ohodnocení a možnost odměn
  • 25 dnů (200 hodin) dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování a na penzijní připojištění
  • možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
  • příspěvek na kartu MultiSport
  • nástup možný ihned, případně dle dohody
  • lokalita

    Praha – Nové Město

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4387035  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.