(Junior) Linux administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha ÚAN Florenc, Křižíkova, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, tradiční poradenskou, investiční a bankovní mezinárodní skupinu, hledáme posilu do ICT oddělení na pozici

(Junior) Linux administrátor.

Náplň práce:

  • Správa ICT infrastruktury, serverů a dalších systémů
  • Podpora při zavádění nových technologií
  • Instalace a konfigurace serverů
  • Údržba a aktualizace serverů
  • Správa databází
  • Správa a konfigurace síťové infrastruktury
  • Podpora a spolupráce při výběru a nasazení ICT technologií v investičních projektech
  • Podpora uživatelů / konfigurace Microsoft365 nástrojů
  • Spolupráce na dílčích IT úkolech (nákup HW)
  • Podpora výběru a konfigurace nových IT technologií pro pokrytí potřeb ostatních oddělení

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru nebo odpovídající praxe (2-4 roky)
  • Znalost administrace serverů na OS Unix/Linux
  • Základní znalost administrace SQL DBMS (databázový server – práce se SW)
  • Zkušenost s konfigurací síťových prvků a základní znalost síťových protokolů TCP/IP
  • Obecnou znalost principů bezpečnosti v IT
  • Znalost virtualizace (např. Docker) výhodou
  • Znalost administrace webových serverů výhodou
  • Znalost administrace nástrojů MS 365 výhodou
  • Češtinu na komunikativní úrovni (máme centrálu v Praze) a angličtinu (B2) / ruštinu, protože naši partneři mluví těmito jazyky
  • Proaktivní přístup a schopnost samostatně hledat vhodná řešení a řešení aplikovat
  • Odpovědnost za výstupy své práce, protože se stanete významnou součástí týmu
  • Komunikativnost, protože se budete potkávat s celou řadou výrazných osobností
  • Pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti a flexibilita
  • Respekt ke kulturním rozdílům a zdravý rozum

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na tvorbě metodiky a postupů v nově vznikajícím oddělení
  • Prostor pro rozvoj znalostí a dovedností
  • Být součástí silné a stabilní společnosti
  • Spolupráci na IČO s finančním ohodnocením 40 000 – 65 000 Kč
  • Kvartální Bonusy
  • Pozice pouze na on-site, možnost občasné práce na HO
  • 20 dní dovolené + 3 sick days
  • Benefity: multisport karta, jazykové kurzy AJ a RJ přímo na pracovišti, občerstvení v kancelářích
  • Místo výkonu práce:

    moderní kanceláře

    v centru Prahy

    na Václavském náměstí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.