Asistent/ka prodeje/Podpora zákaznického servisu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinnou společnost, která se zabývá prodejem a půjčováním lyžařského a snowboardového vybavení, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Pokud miluješ hory, lyžování a hledáš menší přátelský kolektiv, tak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • Poskytování informací a rad spojených s prodejem nebo půjčováním lyžařského vybavení - všechno naučíme
  • Komunikace na denní bázi se zákazníky na prodejně, po telefonu a mailu
  • Doplňování zboží na prodejně, péče o chod prodejny

Co od tebe očekáváme?

  • Příjemné vystupování a schopnost komunikovat se zákazníky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Pozitivní uvažování
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Bezúhonnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost angličtiny výhodou – není podmínkou
  • Orientaci v daném sortimentu výhodou – není podmínkou

Co ti nabízíme?

  • Práci na HPP/IČO/DPP
  • Možnost práce na plný i zkrácený úvazek (brigáda)
  • Možnost pouze sezónní práce (sezóna: září – březen)
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a formy spolupráce
  • Hodinovou mzdu pro brigádníky 160 – 180 Kč/hod.
  • Proplacené přesčasy
  • Mladý kolektiv s neformální atmosférou
  • Zaměstnanecké slevy na nákup našeho sportovního zboží
  • Půjčování a servis lyží zdarma
  • Multisport kartu
  • Místo výkonu práce:

    Praha – Řepy/Praha – Čakovice/Praha – Modřany

    – dle domluvy
  • Nástup v polovině srpna anebo dohodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.