Junior obchodník pro platformu Bim.Point

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha hl.n., Wilsonova, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, zabývající se rozvojem BIM technologií ve stavebnictví, která od roku 2015 přináší na trh vlastní softwarové řešení, platformu Bim.Point, která umožňuje nejen vytvořit digitální dvojče každé budovy, ale také ukládat a spravovat veškerá související data, hledáme vhodného kandidáta na pozici

JUNIOR OBCHODNÍK pro platformu Bim.Point

Náplň práce:

  • Prezentovat platformu Bim.Point zákazníkům, kteří o ni již projevili zájem
  • Zjišťovat potřeby a možnosti zákazníka, „šít mu nabídku na míru"
  • Pečovat o stávající klienty, udržovat vztahy a rozvíjet obchodní spolupráci
  • Vyhledávat a oslovovat nové zákazníky, účastnit se odborných konferencí a veletrhů
  • Samostatně sjednávat rozsah a podmínky spolupráce
  • Monitorovat trh, trendy a konkurenci, navrhovat prodejní strategii a vytvářet business plány

Požadujeme:

  • Kolegu, zapáleného pro obchod a vyjednávání, orientovaného na výsledek
  • Parťáka, který se nebojí oslovit nové klienty a zároveň bude pečovat o ty stávající
  • Obchodníka, který bude klientovi partnerem, zjistí jeho potřeby a připraví nabídku na míru
  • Nadšence do inovací, který bude požadavky klienta efektivně komunikovat internímu (marketingovému a vývojářskému) týmu
  • Osobnost s kultivovaným projevem a profesionalitou, důvěryhodnou pro všechny naše obchodí partnery, včetně státních institucí a veřejného sektoru
  • Absolventa/ku VŠ ekonomického nebo technického směru, ideálně se zaměřením na obchod, min. komunikativní znalostí Aj a ŘP skup. B

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace
  • Příležitost naučit se jednat s klienty a stát se úspěšným obchodníkem
  • Otevření světa BIM, získání know-how v tomto rychle se rozvíjejícím oboru
  • Skutečnou možnost věci ovlivňovat, realizovat své nápady a odborně růst
  • Telefon, notebook, po ZD firemní auto
  • Přátelské a inspirativní prostředí
  • Firemní benefity
  • Zajímavé mzdové ohodnocení, jehož výši můžete díky transparentnímu proviznímu systému ovlivnit
  • Lokalita pracoviště

    Praha 2

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Rozjezd zcela nového projektu
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Notebook

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.