Facility manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se investičním a manažerským poradenstvím, hledáme posilu do týmu na pozici

facility manager.

Pracovní náplň

  • Komplexní technická správa administrativního objektu s 23 tisíci m2 užitných ploch;
  • Vedení menšího týmu techniků údržby;
  • Řízení a kontrola externích dodavatelů technických služeb a oprav;
  • Provoz TZB, plánování a zajištění pravidelné a reaktivní údržby, oprav, rekonstrukcí;
  • Řešení havarijních stavů a krizových situací;
  • Součinnost a asistence při přestavbách a rekonstrukcích nájemních jednotek;
  • Správa provozní dokumentace budov v tištěné i elektronické podobě;
  • Administrace objednávek, smluv, fakturace;
  • Technická podpora a komunikace s nájemci budovy, dle podmínek nájemních smluv;
  • Energetika – pravidelná kontrola a optimalizace spotřeby budovy;
  • Příprava provozních a investičních rozpočtů budovy, sledování v průběhu roku;
  • Spolupráce s Center managerem při stanovení priorit facility managementu budovy;
  • Pravidelný reporting vedení společnosti;

Požadavky:

  • Vzdělání VŠ/SŠ technického zaměření;
  • Praxe v řídící pozici technické správy budov min. 2-4 roky;
  • Preciznost, pracovitost a flexibilita;

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní správcovské společnosti;
  • Benefity: konkurenční odměňování, 13.plat, flexibilní pracovní doba, 5 sick days;
  • Práce na OSVČ, případně kombinace;
  • Platové ohodnocení 60 000 - 65 000 Kč / měsíčně;
  • Lokalita

    Praha - Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.