Business Development Manager – Automotive industry

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je globálním lídrem v poskytování obalového řešení pro telekomunikační, energetický, letecký a automobilový průmysl, hledáme nového kolegu/kolegyni, se zkušenostmi z automobilového průmyslu, na pozici

V rámci své práce budete:

  • rozvíjet a budovat vztahy s dlouhodobými klienty v rámci České republiky
  • vyhledávat nové klienty a obchodní příležitosti a rozvíjet klientské portfolio
  • řídit projekty od prvního kontaktu se zákazníkem až po doručení obalového řešení
  • úzce spolupracovat napříč společností – s inženýrským týmem, zákaznickým servisem a designovým a výrobním týmem
  • pravidelně reportovat svému přímému nadřízenému

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • minimálně 5 let zkušeností na obchodní pozici, zkušenosti s B2B prodejem pro střední a velké společnosti (v oblasti obalových řešení, plast, ocel, automobilového průmyslu nebo logistiky)
  • dobrá znalost automobilového průmyslu
  • znalost v oblasti obalových řešení výhodou
  • zkušenosti v projektovém managementu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a osobní komunikace se zákazníky), další jazyk výhodou
  • znalost práce s MS Office (zejména Excel, PowerPoint)
  • velmi dobré obchodní a vyjednávací dovednosti
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (práce v terénu u zákazníků)
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • schopnost budovat dlouhodobé obchodní vztahy a vytrvalost při uzavírání projektů

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní a silné společnosti
  • práce na HPP
  • dlouhodobá spolupráce
  • plat na základě Vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • vzdělání podporované společností
  • služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobil
  • kanceláře:

    Pardubice, případně Brno (není nutná přítomnost v kanceláři), působnost: celá ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Dovolená 5 týdnů
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.