Noční recepční

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha ÚAN Florenc, Křižíkova, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, český hotelový řetězec, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • Podílení se na zajištění efektivního chodu recepce, s cílem poskytování vysoké kvality služeb hotelu
  • Uvítání hostů hotelu a zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů
  • Zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému
  • Jednání s hosty a řešení jejich požadavků, reagování na případná nedorozumění
  • Informování hostů ohledně jejich pobytu a doprovodných služeb, nabízení dalších hotelových produktů
  • Převážně noční směny

Požadujeme:

  • Dobré komunikační schopnosti i v zátěžových situacích
  • Příjemné a profesionální vystupováním, smysl pro odpovědnost a pečlivost
  • Znalost AJ (schopnost domluvit se s hosty), další jazyky výhodou
  • Znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Pozici ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, vysokou úrovní služeb a moderními cíli
  • Možnost reálného profesního růstu
  • Přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podporu vedení
  • Pěkné finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky a odměny)
  • 4 týdny dovolené + 3 sick days
  • Stravování zdarma
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů: cafeterie systém, sick days, slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce, penzijní připojištění a mnoho dalších benefitů
  • Místo výkonu práce:

    Praha 1 – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní rekreační zařízení
Firemní akce
Zdravotní volno/sickdays
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.