Obchodno-technický manažér pre rekuperácie a vzduchotechniku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý svojim zákazníkom dodáva klimatizácie, rekupirácie a centrálne vysávače, hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Obchodno-technický manažér pre rekuperácie a vzduchotechniku.

Vaša náplň práce:

Vaším poslaním bude nájsť pre svojich klientov ideálnu rekuperáciu.

• Cestovanie a komunikácia so zákazníkmi vo zverenom regióne (najmä región Trenčín +- 100 km, v prípade zaujímavých projektov aj celé Slovensko)
• Poradenstvo, návrh a predaj rekuperácií a VZT
• Vyhľadávanie servisných príležitostí

Očakávame:

• SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
• Prax na obchodno-technickej pozícii
• Technické a logické myslenie
• Schopnosť dobre sa orientovať v technickej dokumentácii
• Obchodný duch a príjemné vystupovanie
• Dobrú znalosť práce na PC (užívateľská znalosť MS Office)
• VP sk. B – aktívny šofér

Ponúkame:

• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Zamestnanie na HPP
• Fixný plat, provízie z predaja
• Možnosť kariérneho rastu
• Auto aj na súkromné účely, notebook, telefón
• Príspevok na stravu
• Posilňovňa, plaváreň
• Kancelárie: Nová Dubnica (nie je nutná prítomnosť v kancelárii, dôležité sú výsledky)

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient, ktorý svojim zákazníkom dodáva klimatizácie, rekupirácie a centrálne vysávače.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4412898  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac