Vedoucí prodeje komfortního větrání

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dceřinou společnost švýcarského koncernu, která patří k technologické a designové špičce v oboru komfortního větrání a rekuperaci tepla, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • vytváření a realizace plánu a strategie prodeje k dosažení prodejních cílů
  • vedení, motivace, školení a poradenství týmu obchodních zástupců v ČR a SR
  • přijímání a zaškolování nových obchodních zástupců
  • budování a udržování vynikajících dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • řízení a rozvoj důvěryhodných vztahů s vedením klíčových velkoobchodů, neustálé hledání a navrhování řešení, která splňují jejich cíle (KAM)
  • velmi dobrá reprezentace firmy na trhu i uvnitř mezinárodní společnosti

Požadujeme:

  • zkušenosti z oblasti technického zařízení budov výhodou
  • schopnost komunikovat v angličtině popř. němčině
  • schopnost vedení lidí
  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • zkušenosti s řízením prodeje a obchodního týmu
  • vynikající komunikační, mezilidské a organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • práci na HPP – plný úvazek
  • perspektivní zaměstnání ve švýcarské firmě v oboru obnovitelných zdrojů energie
  • spolupodílení se na dynamickém rozvoji obchodního zastoupení pro ČR a SR
  • odpovídající finanční odhodnocení a zainteresování na výsledcích prodeje
  • příjemné pracovní prostředí, skvělý obchodní tým
  • prvotřídní produkty a komplexní řešení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • home office
  • nový VW Passat, iPhone a notebook pro pracovní i soukromé účely
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo působení –

    ČR a SK

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4412923  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc