Technická podpora - Technical support

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních světových distributorů v oblasti fotovoltaiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vyřizování reklamačních procesů, komunikace se zákazníkem
  • Technická podpora a pomoc k prodávaným produktům
  • Komunikace s dodavateli (převážně v AJ)
  • Školení odběratelů/montážníků
  • Výjezdy na instalace – řešení reklamací a technických problémů
  • Školení na místě instalace

POŽADUJEME:

  • Min. vyučení v oboru elektro
  • Praxi v oboru elektrotechniky – výhodou
  • Vyhlášku č. 50
  • AJ na komunikativní úrovni (nutné pro komunikaci s centrálou a dodavateli)
  • Znalost čtení technické dokumentace a výkresů
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Technické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

NABÍZÍME:

  • Zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru
  • Motivující platové ohodnocení (fix + výkonnostní příplatek)
  • Pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou
  • Firemní vůz pro pracovní účely
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce na homeoffice dle domluvy
  • Kompletní zaškolení do problematiky produktu
  • 5 týdnů dovolené, po odpracování 2 let navýšení na 6 týdnů
  • Po odpracování 2 let nárok na příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost využít, firmou hrazené, odborné nebo jazykové vzdělávání
  • Nástup možný ihned
  • Sídlo společnosti

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4412953  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.