Elektrikář - Elektronik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Slaný
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního světového výrobce sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • Opravy a údržba strojů, elektro údržba budov
  • Odpovědnost za kvalitu odvedené práce

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru nebo SŠ technického směru
  • Technickou a manuální zdatnost, praxe na obdobné pozici výhodou
  • Dobrou orientaci v dokumentaci
  • Znalost MaR (frekvenční měřiče, řídící systémy Simatic) výhodou
  • Zkušenosti s opravou strojů, výrobních zařízení
  • Vyhláška 50 §6
  • Aktivní přístup k plnění úkolů
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned
  • Možnosti osobního i profesního rozvoje
  • Vánoční odměna a odměna na dovolenou
  • Závodní stravování, kde se skvěle najíte již za 15 Kč
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Firemní benefitní program
  • 5 týdnů dovolené
  • Až 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměna při dosažení pracovního výročí
  • Náborová odměna 15 000 Kč
  • Místo výkonu práce: Slaný

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.