Koordinátor prodeje na palubě letadla

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ruzyně, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje letištní odbavovací služby, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Jaká práce by Vás čekala?

  • zajištění palubního prodeje pro letecké společnosti – nic neprodáváte
  • komunikace se zástupci leteckého dopravce na jednotlivých letištích
  • koordinace logistických činností v rámci letiště a nakládání letadel
  • spolupráce s cateringovými partnery v zahraničí, agenda objednávek a faktur
  • analýza prodejů a rozhodování o množství nakládaného zboží na jednotlivé lety
  • správa prodejních terminálů, které fungují na principu pokladního systému na uživatelské úrovni, zaškolíme vás
  • kontrola tržeb a kartových operací
  • později i školení leteckých posádek

Požadujeme:

  • analytické myšlení a schopnost pracovat systematicky
  • min. středoškolské vzdělání
  • reprezentativní vystupování
  • dobrá znalost MS Office (Excel podmínkou)
  • anglický jazyk – pokročilá znalost slovem i písmem

Výhodou pro Vás může být:

  • zkušenosti z oblasti logistiky
  • zkušenost z oblasti letectví a palubních služeb
  • zkušenost z oblasti péče o zákazníka
  • znalost dalšího světového jazyka (francouzštiny, italštiny nebo španělštiny)

Nabízíme:

  • počáteční zaškolení
  • samostatnou práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení a benefity
  • služební telefon, notebook
  • nástup možný IHNED, případně dohodou
  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou – preferujeme dlouhodobou spolupráci
  • pravidelnou pracovní dobu - pondělí až pátek
  • místo výkonu práce –

    Praha 6 - Ruzyně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.