Technický pracovník/ Pracovník rozměrové kontroly

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Líšeň, Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinný slévárenský podnik, hledáme nového kolegu na pozici

Technický pracovník/ Pracovník rozměrové kontroly.

Vaše náplň práce:

  • kontrola opotřebení modelových zařízení slévárny (jaderníků a modelů) pomocí optického skenovacího zařízení ATOS COMPACT SCAN
  • zpracování o software GOM
  • vyhotovení rozměrového protokolu
  • evidence dat o skenování do databáze (Excel tabulka)
  • práce ve 2 směnném provozu (ranní 6:00 – 14:30h, odpolední 14:30 – 22:00h)

Očekáváme:

  • vyučení nebo SŠ vzdělání v technické oblasti
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • technické myšlení
  • anglický jazyk na základní úrovni pro práci se software GOM
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel, interní software)
  • schopnost samostatné práce
  • spolehlivost, pečlivost
  • flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • klidnou práci s předvídatelnými úkoly, možnost plánování práce
  • práci na HPP, pracovní smlouva
  • pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • 25 dní dovolené
  • obědy na pracovišti
  • pracoviště:

    Brno – Líšeň

    (dobrá dostupnost MHD, bezproblémové parkování v areálu firmy)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.