Specialista obchodní a produktové podpory/ Obchodní manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Libuš, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, obchodní společnost, která působí v oblasti telekomunikací, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Specialista obchodní a produktové podpory.

Pozice je vhodná i pro absolventy s obchodním duchem.

Vaše náplň práce:

  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • Produktová a obchodní podpora v Pre-Sales a After-Sales fázi obchodních případů
  • Projektová podpora obchodního týmu (zpracování RFx dokumentace, příprava podkladů pro vyhodnocení projektů, komunikace se zákazníky na svěřených projektech, spolupráce na návrhu vhodných řešení dle projektové dokumentace, obhlídky nebo dle informací od zákazníka, spolupráce na návrhu zákaznických řešení (úprav) ve spolupráci s výrobci, příprava, tvorba a zpracování obchodních kalkulací a nabídek)
  • Aktualizace projektových informací v informačních systémech společnosti ve svěřeném produktovém portfoliu
  • Příprava podkladů pro marketingové aktivity oddělení a prezentaci produktů na webových stránkách společnosti
  • Reporting pro vedoucího oddělení
  • Spolupráce na přípravě obchodních jednání, seminářů, konferencí, výstav a školení
  • Péče o svěřené zákazníky
  • Tvorba obchodních nabídek

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický/ekonomický obor)
  • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni (meetingy s dodavateli z Německa, zejména e-mailová komunikace)
  • Aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu občasného cestování za zákazníky v rámci Čech a Slovenska

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání v prostředí nejnovějších telekomunikačních technologií
  • Jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti s více než 24letou historii na trhu v ČR
  • Prostor pro profesní růst na manažerskou pozici
  • Fixní plat 35 – 45 000 Kč (dle Vašich zkušeností), roční odměny za plnění prodejních cílů
  • 13. plat
  • Práce na plný úvazek s možností mzdového růstu
  • Možnost seberealizace
  • Vzdělávání podporované společností (školení v tuzemsku i v zahraničí, kurzy angličtiny)
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní kafeterie, občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Stravenkový paušál
  • Kanceláře:

    Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Občerstvení na pracovišti
Notebook
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.