Operátor CNC - letecký průmysl

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Velká Bystřice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinnou českou firmu s dlouhou tradicí, kteří jsou specialisté v oboru kovoobrábění a jejich produktem jsou komponenty do leteckých motorů, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Operátora CNC – letecký průmysl.

Jejich díly najdete v 97 % všech komerčních letadel včetně těch nejznámějších jako jsou Airbus A320neo nebo supermoderního letadla Boeing B787 – Dreamliner.

Náplň práce:

  • Práce ve směnném provozu – krátký a dlouhý týden (12 h směny)
  • Budete pracovat v čistém a moderním prostředí
  • Budete mít možnost se u nás naučit spoustu nového a rozvíjet se v oblasti ovládání CNC moderních technologií

Požadujeme:

  • Zájem o obor strojírenství
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Vyučení v oboru strojírenství, obráběč kovů či podobném
  • Umět číst ve výkresové dokumentaci
  • Práce je vhodná pro absolventy

Nabízíme:

  • Měsíční bonus 3.000 Kč
  • Inflační příplatek 2.500 Kč na měsíc
  • Zvýšené příplatky na noční a víkendové směny
  • Stravenkový paušál
  • Flexipasscard – příspěvky na volný čas ve výši 200 až 500 Kč za měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu až 2.700 Kč za měsíc dle vzdálenosti bydliště
  • Lokalita pracoviště:

    Velká Bystřice u Olomouce

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4417035  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.