Obchodní zástupce - podlahové krytiny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Stodůlky, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která byla založena v roce 1991 a poskytuje komplexní nabídku produktů a služeb pro tvorbu a vybavení interiérů, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Obchodní zástupce – podlahové krytiny.

Náplň práce:

  • akvizice nových zákazníků a jednání se stávajícími klienty
  • prezentace a prodej zboží a řešení
  • vypracování cenových nabídek, technické poradenství klientům
  • práce v terénu 50%, v kanceláři 50%
  • koordinace v obchodním týmu

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (stavební – výhodou)
  • AJ slovem i písmem na úrovni B2
  • zkušenosti v oboru prodeje min. 3 roky (stavební obor – výhodou)
  • schopnost vést jednání s architekty, investory a souběžně i s náročnými klienty
  • schopnost dotáhnout jednání do konce
  • komunikativnost, pozitivní a proaktivní přístup k práci
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • ochotu cestovat za klienty (především Praha a okolí, také Čechy)

Nabízíme:

  • nadstandardní finanční ohodnocení, včetně možných bonusů dle výkonu
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook (i pro soukromé účely)
  • příjemný, menší kolektiv
  • zázemí prosperující firmy s 30letým působením na trhu v ČR
  • zajímavou a rozmanitou práci
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • firemní benefity (stravenky, 1 týden dovolené navíc, možnost částečného „HO“)
  • moderní pracovní prostředí na

    Praze 5 - Stodůlky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Dovolená více než 5 týdnů
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4417036  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.