Praktický lékař

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nusle, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, víceoborové nestátní zdravotnické zařízení, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Praktického lékaře

Vaše náplň práce:

  • Všeobecné praktické lékařství

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání, všeobecné praktické lékařství
  • Atestaci I. st. z všeobecného praktického lékařství nebo jiného interního oboru
  • Angličtina nebo němčina výhodou, nikoliv podmínkou
  • Dobrou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B výhodou
  • Empatii a kladný vztah k pacientům

Nabízíme:

  • Práci na HPP/možnost i zkráceného úvazku (vhodné např. pro lékařky na MD)
  • Vhodné i pro absolventy
  • Nástupní mzda 75 - 80 000 Kč
  • Další bonusovou složku při příjmu nových pacientů
  • Nabízíme moderně vybavené pracoviště včetně personálu
  • Flexibilní pracovní dobu dle Vašich preferencí
  • Možnost ubytování v blízkosti pracoviště
  • Služební vůz
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené, školení, příspěvek na vzdělání, firemní akce
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce:

    Praha 4 - Nusle

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na vzdělání

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.