Vedoucí pobočky/Obchodník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, prodávající sanitární zařízení a hygienické prostředky, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • Obchodní proaktivita v regionu (udržování a rozvíjení obchodních vztahů u stávajících klientů a akvizice nových zákazníků)
  • Zajištění chodu a rozvoje pobočky
  • Zvýšení obratu pobočky a vedení menšího týmu

Požadujeme:

  • Vzdělání: SŠ, VŠ
  • Zkušenosti s obchodem s prokazatelnými výsledky
  • Samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost, pozitivní přístup
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní benefity: mobil, PC, služební vůz i pro soukromé účely, příspěvek na ŽP, stravenky
  • Možnost seberealizace
  • Působnost – Plzeňský a Karlovarský kraj
  • Kancelář –

    Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4417095  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.