Akustik/ Měřič hluku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kobylisy, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou protihlukových opatření, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • Měření hluku u zákazníků, výjezdy v rámci ČR (převážně Praha a okolí)
  • Zpracování akustických studií
  • Navrhování protihlukových opatření
  • Technická podpora zákazníků
  • Po kompletním zapracování samostatná komunikace se zákazníky (nabídka, zpracování, fakturace)

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání v technickém nebo stavebním oboru
  • Zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
  • Znalost základů práce se zvukoměrnou technikou nebo specializovaným SW (SoundPlan, LimA, apod.) výhodou
  • Orientace ve výkresové/technické dokumentaci
  • Samostatnost (podpora od zbytku týmu v případě potřeby je samozřejmostí), iniciativa, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (výjezdy za zákazníky)

Nabízíme:

  • Rozmanitá práce pro zákazníky z různých oborů
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Profesní a odborný růst podporovaný společností
  • Plat 35 000 – 45 000 Kč (dle zkušeností)
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Sickdays
  • Kanceláře:

    Praha 8

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4418180  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc