Obchodník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hostivař, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největšího evropského dovozce lithium-železo fosfátových baterií bez přímé konkurence, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Obchodník

Společnost spolupracuje s prověřenými a stabilními výrobci baterií, jejich produkty dováží do EU a zde je uvádí na trh. Pro své zákazníky jsou garantem záruky, kvality a důvěry v produkt. Zároveň ale i technickým inovátorem, který přináší nové technologie a produkty. To je unikátní kombinace, kterou chce firma nadále zachovat a rozvíjet.

Náplň práce:

  • Realizace kompletního prodejního cyklu u velkých klientů, zpravidla business/corporate úrovně
  • Poskytnutí vysoké úrovně individuální péče klientům společnosti (např. automotive)
  • Navázání a udržení spolupráce s klienty s důrazem na přizpůsobení se jejich potřebám
  • Převzetí a řízení spolupráce s již existujícími důležitými partnery a klienty
  • Zajištění nezbytné administrativy a plnění úkolů spojených s rozvojem obchodu
  • Hlavním cílem je vyhledání nových klientů, kterým společností dodávaná technologie umožní konkurenční vymezení či výhodu

Požadujeme:

  • Obchodní dovednosti na úrovni samostatného vedení obchodní schůzky, řízení obchodního vztahu s VIP klienty a jeho rozvoje
  • Tříletá zkušenost na obdobné pozici nejlépe v technické oblasti
  • Technické myšlení, schopnost a chuť se velmi rychle naučit nové věci ze segmentu obnovitelných zdrojů, elektroniky a energetiky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota zapojit se do plnění úkolů spojených s rozvojem obchodu
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni
  • Pozitivní a komunikativní povaha, empatie

Nabízíme:

  • Nástupní plat 40.000 Kč měsíčně a k tomu 30.000 Kč při 100% plnění plánu
  • Klidná a příjemná kancelář
  • Flexibilní pracovní doba
  • Neformální prostředí a žádný dress code
  • Home office v případě potřeby
  • Spoustu benefitů – 5 týdnů dovolené, sick days, flexi passy, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijko atd.
  • Samoobslužná restaurace
  • Nástup dle dohody
  • Kancelář v

    Praze – Hostivaři

    , možnost parkování

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4418330  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc