Asistentka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která působí v oblasti výstavby systémů ochrany majetku a osob, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Asistentka.

Náplň práce:

  • Každodenní administrativní agenda společnosti
  • Komunikace s klienty, dodavateli a partnery
  • Efektivní tvorba písemností s využitím nástrojů MS Office
  • Zpracování podkladů pro porady vedení a účast na těchto poradách
  • Organizace společensko-pracovních jednání vedení společnosti
  • Komunikace s kolegy napříč společností
  • Průběžná aktualizace webových stránek společnosti a její prezentace
  • Monitoring veřejných zakázek prostřednictvím obchodního věstníku nebo NEN
  • Kompletace podkladů a finalizace nabídek pro účely výběrových řízení
  • Příprava podkladů pro účetní oddělení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Angličtina na úrovni B2 – komunikace s partnery a klienty v mluvené i písemné podobě
  • Aktivní znalost českého jazyka a bezvadný písemný projev
  • Vynikající znalost MS Office, vysoká uživatelská zkušenost
  • Řidičský průkaz skupiny B a zkušenost s provozem v Praze
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Preciznost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené společnosti
  • Práci na plný či zkrácený úvazek
  • Podíl na hospodářském výsledku společnosti formou mimořádné odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky z FKSP na prázdninové pobyty dětí až do výše 70 % ceny
  • Možnost zvýhodněné půjčky na řešení bytové situace
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Notebook a mobilní telefon s možností neomezeného čerpání datových služeb
  • Vstup na klubové patro O2 arény v rámci kapacity pronajatých míst
  • Přátelský kolektiv a podporu kolegů
  • Termín nástupu ihned/dle dohody
  • Místo výkonu práce:

    Praha 9 – Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.