PLC programátor - Zlín

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí své služby v oboru průmyslové automatizace a automatizace budov, navrhuje a realizuje systémy procesní automatizace pro farmaceutické, chemické, zdravotnické, environmentální, energetické a automotive technologie, hledáme vhodného kandidáta na pozici

PLC programátor – Zlín

Náplň práce:

  • Programování PLC systémů pro MaR a VZT
  • Servis PLC systému pro řízení technologií
  • Oživení a ladění procesů u zákazníka
  • Provádění pravidelných servisních prohlídek
  • Podílení se na tvorbě nabídek
  • Podílení se na tvorbě a vývoji řídících aplikací
  • Poradenství zákazníkům
  • Práce na zajímavých projektech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Znalost programování PLC Schneider, Siemens výhodou
  • Technické myšlení, schopnost spolupráce v týmu
  • Odborná způsobilost dle vyhl. č.50 §8, příp. odborná způsobilost dle Zákona 50/2021 Sb. výhodou
  • ŘP sk. B
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Stabilní společnost s dlouholetou tradicí
  • Služební automobil i k soukromým účelům po zapracování
  • Služební notebook a telefon
  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • 4 týdny dovolené, 3 dny osobního volna navíc
  • Profesní vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce pořádané zaměstnavatelem
  • Odměna za dobře odvedenou práci
  • Odměna za doporučení zaměstnance
  • Odměny za pracovní/životní jubilea
  • Místo výkonu práce:

    Zlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4422882  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.