Traffic Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Chodov, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, reklamní agenturu, která působí ve více než 60 zemích světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici

pro koordinaci pracovního toku kreativního a účetního oddělení.

Náplň práce:

  • Koordinace pracovního toku kreativního oddělení a účetního týmu
  • Podpora našeho kreativního ředitele v oblasti řízení práce a časového odhadu úkolů pro kreativní oddělení
  • Zadávání zakázky pro členy týmu a zodpovědnost za time management všech týmů
  • Školení interních procesů pro všechny zaměstnance
  • Řízení dodavatelů a administrativní podpora
  • Přítomnost na brífincích, navrhování časového rozvrhu jednotlivých schůzek kreativního a účetního týmu

Co od Vás očekáváme:

  • Plynulost v angličtině, rodilý mluvčí čeština/slovenština
  • Skvělé komunikační a organizační dovednosti zaměřené na efektivitu pracovního toku a multitasking
  • Zkušenosti s plánovacím nástrojem jsou výhodou (Jira, Base Camp, jakýkoliv jiný plánovací / dopravní nástroj)

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Jedinečnou příležitost rozvíjet zkušenosti v globální síťové agentuře
  • Zázemí nadnárodní marketingové agentury v moderních kancelářích
  • Konkurenceschopný plat
  • Roční bonus dle KPI
  • Práci vhodnou pro absolventy
  • Mobil, notebook i pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sick days
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce:

    Praha 4 – Chodov

    (v blízkosti metra Chodov)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.