Specialista péče o klienty banky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním inovativním globálním poskytovatelem služeb v oblasti zákaznických interakcí a řízení procesů, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Specialista péče o klienty banky.

Náplň práce:

  • Telefonní komunikace s klienty, kteří volají na příchozí zákaznickou linku, pomoc při řešení jejich dotazů
  • Vysvětlit a pomoci klientům se zorientovat v situaci při případném sloučení bank
  • Administrativa na PC

Požadujeme:

  • Maturita výhodou
  • Lidský přístup a dobré komunikační dovednosti
  • Ochotu pomoci klientovi
  • Uživatelskou dovednost práce na PC
  • Bezdlužnost
  • Flexibilitu v rámci směn (pondělí až pátek v rozmezí 7–20 hodin)

Nabízíme:

  • Profesionální zaškolení
  • Práci na hlavní pracovní poměr (HPP 8), ve výjimečných případech možnost zkráceného úvazku
  • Fixní mzdu 24 000 Kč + bonusy
  • Nováčkovský bonus 5 000 Kč
  • Fixní termín nástupu: 27.10.2022
  • Práci v moderně vybaveném pracovišti a týmu skvělých kolegů
  • Pracovní dobu od pondělí do pátku
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč od prvního dne
  • 25 dní dovolené
  • Výhodné telefonní tarify pro Vás i rodinu
  • Multisport kartu a mnoho dalšího
  • Místo výkonu práce:

    Liberec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.