Projektant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
Od 10 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost v oblasti bednění a lešení, hledáme nové kolegy na pozici

Projektant.

Vaše náplň práce:

  • návrh kladečských plánů bednění pro monolitické konstrukce v programu AutoCAD

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru – nejlépe pozemní stavby
  • základní znalost AutoCAD
  • orientace ve statice
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (občasná komunikace se zahraničními kolegy z Německa, školení)
  • zodpovědnost
  • samostatný přístup k práci
  • docházka alespoň 1 den/týden

Nabízíme:

  • možnost získat praxi a podílet se na zajímavých projektech
  • zaučení a vedení od zkušených kolegů samozřejmostí
  • společnost je otevřena s Vámi řešit individuální nastavení
  • možnost HPP (plat dle vašich zkušeností) nebo dlouhodobá brigáda (plat 150 – 200 Kč/h)
  • u dlouhodobé brigády docházka alespoň 1 den v týdnu (dle Vašich preferencí)
  • po zapracování možnost práce na home-office
  • nástup možný dle dohody
  • kanceláře:

    Jesenice u Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Individuální rozvržení pracovní doby
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.