DIGITAL ACCOUNT MANAGER

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je velkododavatelem náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení pro podnikatele v zemědělství, zahradnictví, lesním hospodářství, stavebnictví i OEM, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Digital account manager.

Náplň práce

  • Odpovědnost za svěřený region
  • Kombinace použití digitálních a standartních nástrojů správy zákaznického portfolia
  • 3 dny práce na digitálních projektech a 2 dny práce v terénu se zákazníky
  • Z 80 % péče a rozvoj stávajících zákazníků, 20 % akviziční činnost
  • Komunikace se zákazníky digitální a osobní formou, péče a podpora zákazníků
  • Používání marketingových a obchodních softwarů
  • Zapojení do tvorby obchodní strategie
  • Rozvoj zákazníků, aktivace nových produktových skupin
  • Školení zákazníků o užívání internetového obchodu a mobilní aplikace
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
  • Administrativní činnosti, reporting

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Vzdělání v marketingové oblasti nebo zkušenosti s marketingovými nástroji (emailing, Content Management system, Google Analytics)
  • Praxe z obchodu – výhodou
  • Pokročilou znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office, CRM
  • Pokročilou znalost psané a mluvené angličtiny (možnost zapojení do mezinárodních projektů)
  • Business myšlení, analytické myšlení a schopnost rozpoznat příležitost
  • Proklientský přístup, znalost řízení vztahů se zákazníky
  • Aktivní data-driven osoba s vlastními nápady a názory
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat
  • Vhodné i pro absolventy s potřebnými znalostmi

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na HPP ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Motivující platové podmínky (fix + provize z prodeje)
  • Podíl na zisku společnosti
  • Práci v inovativní mezinárodní společnosti
  • Dobře složený kolektiv zkušených hráčů a talentů
  • Rodinnou firemní kulturu (majitel a zakladatel z Holandska)
  • Osobní rozpočet na profesní rozvoj a školení
  • Notebook a telefon
  • Sleva na firemní výrobky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Firemní akce a pravidelné teambuildingy
  • Kancelář:

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Individuální rozpočet na osobnostní růst
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.