Aplikační specialista & IT analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá pojištěním firem a podnikatelů, hledáme nového kolegu do interního IT oddělení, na pozici

aplikační specialista & IT analytik

, jehož primárním cílem bude pomocí technologií zefektivňovat procesy a tím usnadňovat kolegům a klientům práci.

Náplň práce:

  • spolupráce na řízení rozvojových projektů společnosti
  • analýza požadavků koncových uživatelů /zadavatelů projektů
  • návrhy a tvorba funkční specifikace sw řešení, u složitých řešení zadání pro IT vývojáře
  • řízení implementace aplikací a jejich modifikací od analýzy až po plné nasazení do provozu
  • tvorba dokumentace a manuálů k aplikacím
  • tvorba SQL reportů
  • účast na plánování dalšího rozvoje IT

Co od Vás očekáváme:

  • znalost jazyka SQL, tj. znalost na úrovni tvorby dotazů a schopnosti pochopení již napsaných procedur
  • znalost procesního modelování
  • zkušenost s projekty typu rozvoje nebo implementace informačního systému
  • logické a analytické myšlení, aktivní přístup, ochota učit se nové věci
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti

Dále u Vás oceníme:

  • znalost nástrojů typu Enrterprise Architect
  • praxe z odvětví pojišťovnictví velkou výhodou

Nabízíme:

  • 29 lety na pojistném trhu to nekončí – rosteme a rozvíjíme se
  • flexibilní pracovní dobu – máme pochopení pro ranní ptáčata i noční sovy
  • snažíme se o hezké pracovní prostředí
  • pestrou škálu benefitů (Multisportka, stravenkový paušál, HO, sick day, 5 týdnů dovolené, penzijko...)
  • motivační bonusové složky (kvartální odměny, roční bonusy)
  • možnost seberealizace a další profesní rozvoj a vzdělávání
  • Místo pracoviště:

    Praha 4

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Individuální rozvržení pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.