Obchodní manažer/ka ČR - záložní zdroje a fotovoltaické el.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Žižkov, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která byla založena v roce 1993 a od začátku patřila mezi průkopníky řešení problematiky poruch v napájecích sítích, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Obchodní manažer/ka ČR – záložní zdroje a FV elektrárny

Společnost je dynamická a neustále se rozvíjející firma, která v současné době rozšiřuje svoje obchodní pozice a hledá třeba právě Vás. Předmětem činnosti je prodej v oblasti záložních zdrojů a fotovoltaických elektráren.

Náplň práce:

  • Aktivní komunikace
  • Prodej výrobků a služeb
  • Prezentace nabízených produktů
  • Odborné poradenství
  • Zajištění zpracování cenových nabídek a poptávek
  • Sběr informací
  • Práce se systémem (Word, Excel – základní uživatelská znalost)
  • Získávání nových zákazníků
  • Udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Identifikace skutečných potřeb zákazníka

Požadujeme:

  • Předchozí pracovní zkušenost na obchodní pozici
  • Pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
  • Komunikační schopnosti
  • Bezúhonnost
  • Spolehlivost, flexibilita, loajalita vůči firmě
  • Zdravý selský rozum a iniciativu
  • Schopnost práce v jako jednotlivec ale i v týmu
  • Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet, …)
  • Úplné SŠ vzdělání (maturita, výuční list)
  • Znalost či praxe v oboru elektro – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem
  • Komplexní zaškolení pro zvýšení úspěšnosti v prodeji
  • Možnost profesní seberealizace
  • Příjemné finanční ohodnocení a možnost profesního i platové růstu (základní mzda + odměny)
  • Referenční vůz, telefon, notebook, stravenky, po roce v zaměstnání 5týdnů dovolené
  • Profesionální a lidský přístup mezi kolegy
  • Místo výkonu práce celá ČR,

    zázemí Praha 3

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.