Technolog výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Loděnice, Okres Beroun
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se kompletací a distribucí v oblasti tisku a datových nosičů, hledáme nového kolegu na pozici

Technologa výroby

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • průběžné analýzy, tvorba a dohled nad dodržováním technologických a výrobních procesů a navrhování opravných řešení
  • vyhodnocování výrobních vad a navrhování jejich odstranění v provozu lisovny gramofonových desek a galvanoplastiky
  • spolupráce na dílčích projektech napříč dalšími úseky

Jaké jsou naše požadavky?

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického, či technického zaměření
  • odpovídající praxe z výrobní společnosti
  • dřívější zkušenosti s galvanoplastikou jsou pro Vás výhodou
  • velmi dobrá znalost kancelářské sady MS Office
  • komunikativní znalost AJ je pro Vás výhodou
  • analytické myšlení, všeobecný technický přehled a schopnost samostatné i týmové práce

Co Vám nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zajímavé mzdové ohodnocení a roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní systém Cafetérie
  • příležitost pracovat u prestižního zaměstnavatele, jediného svého druhu v ČR
  • chutné a štědře dotované závodní stravování
  • možnost masáží přímo v areálu společnosti
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny a další benefity
  • lokalita

    Loděnice u Berouna

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4427596  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc