Obsluha CNC lisu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mělnické Vtelno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Obsluhy CNC lisu

Náplň práce:

  • Obsluha lisu včetně seřizování
  • Čtení výkresové a technické dokumentace

Požadujeme:

  • Vzdělání SOU, SPŠ
  • Předešlou zkušenost v oboru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Přesnost, flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

  • Práce na IČO nebo HPP
  • Práce v jednosměnném provozu Po – Pá
  • Plat 30 – 36 000,-
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • 23 dní dovolené
  • Místo výkonu práce:

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.