New Business Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vršovice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se stala celosvětově uznávanou společností ve vinařském průmyslu jako vinaři, obchodníci s vínem a distributoři vína, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

New Business Manager.

Náplň práce:

  • Připravování obchodních plánů, marketingových strategií a následně jejich realizace
  • Pravidelný kontakt s odběrateli (hlavně obchodní sítě), rozvíjení existujících vztahů, tvoření nových
  • Plánování a kontrola rozpočtů
  • Plánování strategie pro vstup na nové trhy nebo pro propagaci nových výrobků
  • Sledování průběžných výsledků a plnění plánu vzhledem k situaci na trhu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (alespoň B2)
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Kultivovaný slovní projev i obchodní vystupování, čeština
  • Cílevědomého, trpělivého kandidáta a ochotného se učit

Nabízíme:

  • Fixní plat a roční bonusy
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Kvalitní vybavení pracovního místa – telefon, notebook (vše i pro soukromé účely)
  • Přátelský kolektiv, zkušení kolegové se zájmem o úspěch a růst firmy
  • 4 týdny dovolené
  • Sick days
  • Možnost home office (po zapracování)
  • Lokalita:

    Praha 10 – Vršovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.