Specialista telefonního vymáhání

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Dejvice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který provádí exekuce, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Co u nás budeš dělat?

  • povedeš odchozí hovory s dlužníky
  • budeš aktivně vymáhat pohledávky
  • tvým cílem bude vyjednat jednorázovou úhradu dluhu nebo splátkový kalendář
  • budeš řešit porušené splátkové sliby
  • a to vše se znalostí exekučního řádu a dalších právních předpisů
  • nehodíme tě do toho po hlavě, ale vším tě provedeme
  • cílem není si to u nás odsedět, ale dosáhnout výsledku

Kdo jsme a co nabízíme?

  • najdeš u nás otevřenou firemní kulturu, kde si nikdo na nic nehraje
  • přivítá tě fajn parta mladých a přátelských lidí a příjemné pracovní prostředí
  • chceš nás poznat zblízka? Podívej se na náš Instagram, Facebook nebo web
  • pracovní dobu máme flexibilní
  • pokud se nebudeš cítit fresh, 1 z 5 sick days tě postaví na nohy
  • s Multisportkou se budeš udržovat v dobré kondici a díky firemnímu tarifu si užiješ levné volání a surfování
  • nabízíme 26.000 – 30.000 Kč
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce :

    Praha 6 - Dejvice

A co dál?

  • pošli nám motivační dopis a v něm napiš, proč tě naše nabídka zaujala a co tě láká na tom posílit náš tým
  • zkušenosti s podobnou pozicí jsou vítány, ale obejdeš se i bez nich
  • hlavní je mít chuť

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.