Flows and Depot Planner/Dispečer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Prosek, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující profesionální servis pronájmu vratných přepravek pro zeleninu, ovoce či masné výrobky, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Flows and Depot Planner/Dispečer.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.

V rámci své práce budete zodpovědní za plánování optimálního řešení mytí a transportu přepravek k zákazníkům, řízení zásob a zajištění jejich dostupnosti pro zákazníky za co nejnižší možné náklady.

Náplň práce:

  • Řízení zásob, kontrola dostupných kapacit a řešení potřebných přeskupení zásob
  • Denní kontrola umytých přepravek a porovnání skutečnosti s plánovaným výkonem
  • Vypracování plánů přepravy a dohled nad jejich realizací
  • Komunikace s přepravci, zákaznickým servisem společnosti
  • Organizace tendru přepravců
  • Pravidelný reporting managementu společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (logistického nebo ekonomického zaměření)
  • Zkušenosti v oblasti transport/logistika velkou výhodou
  • Velmi dobrá úroveň anglického jazyka (každodenní e-mailová a telefonická komunikace)
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel na úrovni kontingenčních tabulek)
  • Dobré organizační schopnosti
  • Logické uvažování, analytické myšlení

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti, která se zasazuje za snižování emisí CO2 a redukci používání jednorázových obalů
  • Fajn atmosféru v prostředí menšího týmu
  • Pomoc při zapracování od zkušeného kolegy samozřejmostí
  • Práce na HPP
  • Plat 35 000 – 43 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po zapracování možnost navýšení
  • 12 000 Kč za rok v benefitním systému Cafeterie (sami si zvolíte, zda chcete příspěvek na sport, dovolenou, zdraví, vzdělávání nebo penzijní spoření)
  • 5 týdnů dovolené
  • 100 Kč stravenky za každých 8 h v práci
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměnu za doporučení nového kolegy do týmu
  • Firemní party a akce
  • Moderní kanceláře na

    Praze 9 - Prosek

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4429326  Datum zveřejnění: 21.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc