Náměstek pro výrobu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Michle, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je největším poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náměstek pro výrobu.

Náplň práce:

  • Řízení úseků - Centrální výroba, Oddělení nákupu a Obchod
  • Nastavuje procesů a činnosti těchto úseků
  • Formování rozvojového plánu
  • Sestavuje finanční a provozní plány jednotlivých středisek a řízených úseků
  • Pravidelně vyhodnocujte efektivitu obchodních výsledků produkčních středisek
  • Odpovídá za procesy nákupu a odběratelské vztahy
  • Definuje a zajištuje procesní a provozní podmínky pro realizaci poptávaných služeb a zboží
  • Odpovídá za technické a technologické vybavení středisek
  • Podílí se na marketingu a formuluje zadání pro kreativní materiály
  • Zajišťuje obsazení klíčových pozic kompetentními pracovníky a managery
  • Aplikuje a dodržuje legislativních opatření vztahujících se k řízenému úseku
  • Vytváří podmínky pro bezpečný výkon práce BOZP

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ obor – gastronomie, obchod, finance
  • Prokazatelné zkušenosti jako provozní ředitel nebo obdobná pozice
  • Výborné organizační a vůdčí schopnosti
  • Vynikající komunikační a lidské dovednosti
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Znalost zákonných pravidel, legislativy a pokynů v oboru gastronomie
  • Hluboká znalost různých obchodních funkcí a principů (např. dodavatelský řetězec, finance, zákaznický servis atd.)
  • Schopnost práce s analýzami a daty
  • Znalost MS Office a podnikového softwaru (např. ERP)

Nabízíme:

  • Zázemí velké stabilní české společnosti
  • Atraktivní, zajímavou a různorodou práci
  • Dynamické prostředí
  • Motivační a transparentní finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pružnou pracovní dobu / HOME OFFICE
  • Pitný režim na pracovišti
  • Zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravování, po roce příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní fitness zdarma i pro rodinné příslušníky, Sodexo Multi Pass karta
  • Nástup: možný ihned / případně dle dohody
  • Místo výkonu práce –

    Praha – Michle

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.