Obchodně technický poradce Slovensko

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návštěva zákazníků a péče o zákazníky ve svěřeném regionu v SK
• Prezentace zboží zákazníkům, analýza a segmentace trhu
• Sestavování kalkulací cen výrobků a služeb, příprava cenových nabídek
• Poskytování technických informací ke zboží a službám zákazníkům
• Podpora prodeje, vedení evidence a obchodní agendy
• Poskytování zpětné vazby a obchodních informací produktovému oddělení
• Oblast působení střední a východní Slovensko - možnost i okolí Bratislavy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní mzda, včetně nadstandardních bonusů
• Služební vůz, mobil, tablet, laptop – i pro soukromé účely
• Zázemí nadnárodní firmy
• Práce v terénu a možnost částečně na „HO“, případně na pobočce
• 5 týdnů dovolené
• Jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí, k jejímž zákazníkům patří průmyslové podniky a firmy působící v řemeslné výrobě, hledáme nového kolegu na pozici Obchodně technický poradce Slovensko.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

STAVEBNICTVÍ, OBCHOD

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Zkušenost na obchodní pozici - v oboru stavebnictví výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost na obchodní pozici - v oboru stavebnictví výhodou
• Aktivní řidič – řidičský průkaz skupiny „B“
• Samostatnost, spolehlivost, týmová práce a proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4433986  Datum zveřejnění: 27.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc